A Budai Egészségközpont Budapest meghatározó magánegészségügyi intézménye, mely teljes körű, személyre szabott szolgáltatásait megbízható, hiteles partnerként nyújtja ügyfelei számára.

English

Recepciós

Hosszú távon szeretnél elhelyezkedni egy biztos, folyamatosan fejlődő cégnél?
Szeretsz csapatban dolgozni és kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készséggel rendelkezel? Empatikus és türelmes vagy?
Jelentkezz hazánk egyik vezető magán egészségügyi intézményébe!

A Budai Egészségközpont bővülés miatt új kollégákat keres
RECEPCIÓS
munkakörbe.

Feladatok, melyeket el kell látnod, ha a csapatunk tagja leszel:
- pácienseink fogadása, útbaigazítása,
- rendelések koordinálása,
- felvilágosítás a cég szolgáltatásairól,
- számlázás,
- telefonforgalom kezelése.

Várjuk jelentkezésed, ha:
- legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
- 1-2 éves recepción/ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalatod van (egészségügyi terület előny!),
- magabiztosan kommunikálsz angol nyelven,
- felhasználói szinten használod a számítógépet,
- proaktív, határozott, de egyben mosolygós, kedves, segítőkész személyiség vagy,
- nem riadsz vissza az egészségügyi kifejezésektől.

Amit biztosan megkapsz, ha Te és Mi is úgy döntünk, együtt sikeresebbek leszünk a jövőben:
- versenyképes bérezés,
- tisztességesen bejelentett jogviszony,
- béren kívüli juttatások,
- kiváló, modern munkakörülmények,
- dinamikus, fiatalos csapat.

Hol dolgozunk? Budapest, 12. kerület
Mikor csatlakozhatnál a csapathoz? Akár azonnal.

Ha szimpatikus, amit olvastál és el tudod képzelni magad a meghirdetett feladatkörben, küldd el fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a hr@bhc.hu e-mail címre.