A Budai Egészségközpont Budapest meghatározó magánegészségügyi intézménye, mely teljes körű, személyre szabott szolgáltatásait megbízható, hiteles partnerként nyújtja ügyfelei számára.

English

Szemész szakorvos

Budapest meghatározó magánegészségügyi intézménye, az „Év magánrendelője 2016, 2017” címet elnyert Budai Egészségközpont újonnan nyíló járóbeteg egységébe

kollégát keres

Feladat

  • Szemész szakorvosi tevékenység magánrendelésen és szűrővizsgálatokon

Elvárások

  • Szakorvosi végzettség
  • MOK tagság, érvényes működési kártya
  • Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Empátia

Előny

  • Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
  • Orvos szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony
  • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Modern eszközökkel felszerelt rendelők
  • 21. századi munkakörülmények
  • Felkészült, segítőkész asszisztencia, adminisztrátorok
  • Fejlődési lehetőség
Versenyképes bérezés

Pályakezdő, és külföldről hazatérő kollégák jelentkezését is várjuk!

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megnevezésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk mihamarabb.