2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Árlista
  • Kedvezmények
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Egészségügyi asszisztens

    A Budai Egészségközpont immár 23 éve képviseli a minőséget a magánegészségügyi piacon. Büszkék vagyunk orvos és szakdolgozó kollégáinkra, akik magas szakmai tudással és betegközpontú szemlélettel végzik gyógyító tevékenységüket.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Érdekli az egészségügy? Szívesen dolgozna a szakmájában és fejlesztené tovább tudását egy modern, kellemes környezetben lévő magánegészségügyi intézményben?

    Éljen a lehetőséggel, csatlakozzon befogadó csapatunkhoz egészségügyi asszisztens munkakörben és emelje karrierjét a következő szintre!

    Feladatok

    • általános asszisztensi és szakasszisztensi feladatok
    • egészségügyi szűrővizsgálatok alatti asszisztensi teendők
    • vérvétel, mintavétel
    • szakorvosok munkájának támogatása
    • a kapcsolódó dokumentáció feladatok pontos ellátása

    Elvárások

    • szakirányú végzettség (OKJ 54, OKJ 55, HÍD, diplomás ápoló)
    • 1-3 év szakmai tapasztalat
    • érvényes működési engedély
    • számítógép és internet felhasználói szintű ismerete, gyakorlat MS Office használatában
    • MESZK tagság
    • kiváló kommunikációs készség, páciensközpontú attitűd
    • empátia és szakmai elhivatottság
    • kulturált megjelenés

    Előny

    • alapszintű angol nyelvtudás

    Amit kínálunk

    • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
    • kiváló munkakörülmények
    • hosszú távú , stabil munkahely
    • támogató, összetartó csapat
    • teljes munkaidő, heti 40 órás munkaviszony

    Munkavégzés helyszíne: XIII. kerületi telephelyünk

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!