• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu
    language enmagyar

    Pulmonológiai szakasszisztens

    Érdekel az egészségügy? Szívesen dolgoznál a szakmádban és fejlesztenéd tovább tudásod egy modern, kellemes környezetben lévő magánegészségügyi intézményében?
    Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához PULMONOLÓGIAI SZAKASSZISZTENS munkatársként!

    Feladatok

    • általános asszisztensi és pulmonológiai szakasszisztensi feladatok,

    • egészségügyi szűrővizsgálatok asszisztensi teendői,

    • vérvétel, infúziós kezelés adása,

    • a területekhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció.

    Elvárások

    • ápolói végzettség /OKJ 54, OKJ 55 /,

    • 1-3 év szakmai tapasztalat,

    • vérvételben és infúziós kezelésben való jártasság,

    • kiváló kommunikációs készség,

    • segítőkész, kedves, türelmes személyiség,

    • kulturált megjelenés.

    Előny

    • Bronchoscopos vizsgálatban jártasság,

    • angol nyelv ismerete.

    Amit kínálunk

    • versenyképes bérezés,

    • kiváló munkakörülmények,

    • stabil, hosszú távú munkalehetőség,

    • dinamikus, jó hangulatú csapat.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az hr@bhc.hu címre várjuk.