A Budai Egészségközpont Budapest meghatározó magánegészségügyi intézménye, mely teljes körű, személyre szabott szolgáltatásait megbízható, hiteles partnerként nyújtja ügyfelei számára.

English

Pulmonológiai szakasszisztens

Érdekel az egészségügy? Szívesen dolgoznál a szakmádban és fejlesztenéd tovább tudásod egy modern, kellemes környezetben lévő magánegészségügyi intézményében?
Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához PULMONOLÓGIAI SZAKASSZISZTENS munkatársként!

Feladatok

  • általános asszisztensi és pulmonológiai szakasszisztensi feladatok,
  • egészségügyi szűrővizsgálatok asszisztensi teendői,
  • vérvétel, infúziós kezelés adása,
  • a területekhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció.

Elvárások

  • ápolói végzettség /OKJ 54, OKJ 55 /,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • vérvételben és infúziós kezelésben való jártasság,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • segítőkész, kedves, türelmes személyiség,
  • kulturált megjelenés.

Előny

  • Bronchoscopos vizsgálatban jártasság,
  • angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • kiváló munkakörülmények,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • dinamikus, jó hangulatú csapat.

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az hr@bhc.hu címre várjuk.