A Budai Egészségközpont Budapest meghatározó magánegészségügyi intézménye, mely teljes körű, személyre szabott szolgáltatásait megbízható, hiteles partnerként nyújtja ügyfelei számára.

English

Szülész-nőgyógyász szakorvos

A Budai Egészségközpont 20 éve képviseli a minőségi magánegészségügyi szolgáltatást. A főváros három pontján biztosítunk rendelési lehetőséget közreműködőink számára. Orvos kollégáink munkáját kiválóan felszerelt rendelőkkel, jól felkészült asszisztens és adminisztrátor csapattal, segítőkész ügyfélszolgálattal támogatjuk. Jelenleg szülész-nőgyógyász szakorvos kollégát keresünk!

Feladat

  • Szakorvosi feladatok ellátása menedzser szűrés keretén belül és szakorvosi vizsgálatok során.

Elvárások

  • Szakorvosi végzettség
  • MOK tagság
  • Érvényes működési kártya
  • Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Empátia

Előny

  • Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
  • Orvosszakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony
  • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Modern eszközökkel felszerelt rendelők
  • 21. századi munkakörülmények
  • Felkészült, segítőkész asszisztencia, adminisztrátorok
  • Válogatott ügyfélkör
  • Fejlődési lehetőség

Pályakezdő, és külföldről hazatérő kollégák jelentkezését is várjuk!

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk.

További információ: Malinkó Hajnalka HR igazgató +36-30/474-2270