• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu

    Beszerzési csoportvezető

    A Budai Egészségközpont, Budapest egyik legnagyobb magánegészségügyi szolgáltatója beszerzési csoportvezető munkatársat keres.

    Feladatok:

    •    szakmai anyagok, tárgyi eszközök, irodaszer stratégiai és operatív beszerzése,
    •    beszerzési csoport vezetése és irányítása,
    •    telephelyek közötti logisztika koordinálása, központi raktár felügyelete,
    •    beszerzési források felkutatása, piaci árak és trendek folyamatos figyelése,
    •    beszerzések kiírása, ártárgyalások lefolytatása, ajánlatok értékelése, minősítése, szerződések előkészítése,
    •    beszállítók minősítése,
    •    készletgazdálkodás,
    •    beszerzési szabályzatok aktualizálása.

    Elvárások:

    •    felsőfokú végzettség,
    •    hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat,
    •    három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
    •    precizitás és megbízhatóság, önállóság,
    •    kiváló kommunikációs-, problémamegoldó-képesség.

    Amit kínálunk:

    •    alkalmazotti jogviszony,
    •    versenyképes bérezés,
    •    privát egészségbiztosítási csomag, cafeteria,
    •    hosszú távú, biztos munkahely,
    •    kiváló munkakörülmények.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megjelölésével a hajnalka.malinko@bhc.hu e-mail címre várjuk 2021. november 15-ig!