2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Árlista
  • Kedvezmények
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Controller munkatárs

    A Budai Egészségközpont hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 22 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatást megbízható partnerként ügyfelei számára.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Csatlakozzon a Budai Egészségközpont csapatához controller pozícióba!

    Feladatok:

    • standard és egyedi üzletági, vállalati controlling riportok kialakítása és készítése, árbevétel és ráfordítás adatok elemzése
    • a tulajdonosok, ügyvezetés és a felsővezetés számára döntéselőkészítő-anyagok, kimutatások készítése
    • üzleti tervezés, beszámolás, várhatók készítése
    • finanszírozási jelentések készítésében való aktív részvétel
    • járó- és fekvőbeteg-ellátás teljesítményének előkészítése, elemzése, folyamatos ellenőrzése és elszámolásának biztosítása
    • finanszírozási jogszabályok gyakorlati alkalmazása, nyomon követése, érvényesítése
    • kapcsolattartás, egyeztetés a vállalat különböző területeivel és külsős intézményekkel

    Elvárások:

    • gazdasági felsőfokú végzettség
    • professzionális MS Excel ismeretek
    • analitikus és kommunikációs készség
    • önálló, pontos munkavégzés
    • releváns néhány éves szakmai tapasztalat

    Előny:

    • egészségügyben, egészségügyi finanszírozás terén szerzett tapasztalat
    • MedWorks rendszer ismerete

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag, egészségbiztosítás
    • hosszú távú, biztos munkahely
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • teljes munkaidős foglalkoztatás

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!