• Árlista
  • Kedvezmények
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Egészségügyi finanszírozási szakértő

    A Budai Egészségközpont hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 21 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatásait megbízható partnerként ügyfelei számára.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához egészségügyi finanszírozási szakértőként!

    Feladatok:

    • jelentések készítésében való aktív részvétel,
    • járó- és fekvő betegellátás teljesítményének előkészítése, elemzése, folyamatos ellenőrzése, és elszámolásának biztosítása, hibalisták javítása,
    • finanszírozási jogszabályok gyakorlati alkalmazása, nyomon követése, érvényesítése,
    • kapcsolattartás, egyeztetés a vállalat különböző területeivel és külsős intézményekkel,
    • finanszírozási riportok készítése,
    • várólisták kezelése, karbantartása;
    • gazdasági osztályhoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása,
    • controlling elemzések készítése.

    Elvárások:

    • felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség, gazdasági szakirány,
    • magas szintű számítógépes ismeretek,
    • önállóság, precíz munkavégzés,
    • jó kommunikációs és jó problémamegoldó képesség,
    • csapatmunkában aktív részvétel,
    • informatikai szakterületre való fogékonyság.

    Előny:

    • egészségügyi finanszírozás terén szerzett gyakorlat,
    • egészségügyi ügyvitelszervező képesítés,
    • MedWorks rendszer aktív használata.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag,
    • cafeteria, privát egészségbiztosítás,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • fejlődési lehetőség,
    • teljes munkaidős foglalkoztatás.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!