• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Értékesítési asszisztens

    A Budai Egészségközpont hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 21 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatásait megbízható partnerként ügyfelei számára.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához értékesítési asszisztensként!

    Feladatok:

    • értékesítők és ügyfélmenedzserek adminisztratív támogatása,
    • aláírt szerződések adminisztrálása, rendszerben való rögzítése, postázása,
    • részvétel ajánlatok, tenderek, szerződések összeállításában,
    • új szerződések előkészítése,
    • részvétel vállalati szolgáltatásokkal kapcsolatos tájékoztatók, leírások összeállításában.

    Elvárások:

    • felsőfokú végzettség,
    • precíz, munkájára igényes, támogató szemlélet,
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
    • ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet,
    • MS Office magabiztos használata,
    • önálló munkavégzés,
    • proaktív, kreatív, rugalmas személyiség,
    • széles látókör, nyitottság, általános tájékozottság,
    • kulturált, udvarias viselkedés.

    Előny:

    • angol nyelvtudás,
    • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat,
    • magánegészségügyben szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag,
    • cafeteria, privát egészségbiztosítás,
    • céges laptop, mobiltelefon biztosítása,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • home office munkavégzést támogató környezet,
    • fejlődési, előrelépési lehetőség,
    • teljes munkaidős foglalkoztatás,
    • összetartó, jó hangulatú csapat.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!