• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Privát fekvőbeteg ellátó részleg páciens koordinátor

    A Budai Egészségközpont hazánk legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 21 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatásait megbízható partnerként ügyfelei számára.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Érdekel a magánegészségügy izgalmas világa? Számítunk Rád, ha empatikus, segítőkész és türelmes vagy, ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélettel, munka iránt alázattal rendelkezel. Jól viseled a stresszes helyzeteket, munkastílusodban a proaktivitás alapelem. Könnyen és gyorsan tanulsz, csapatban és egyénileg is jól teljesítesz.

    Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához páciens koordinátorként!

    Feladatok:

    • a magánkórházi szolgáltatások iránt érdeklődők tájékoztatása,
    • árajánlatok készítése a páciensek részére,
    • szerződéskötés, egyéb adminisztratív teendők,
    • betegút szervezése,
    • számlázás, pénzkezelés,
    • riportok, statisztikák vezetése,
    • kapcsolattartás a társszervezetekkel, orvosokkal.

    Elvárások:

    • felsőfokú végzettség,
    • egészségügyben szerzett tapasztalat,
    • gyakorlott MS Office felhasználó,
    • kiváló szervező és együttműködési készség,
    • proaktivitás,
    • nyugodt, derűs attitűd,
    • stressztűrő képesség.

    Előny:

    • hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • angol nyelvtudás.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezés,
    • modern géppark, kiváló munkakörülmények,
    • barátságos légkör, nagyszerű kollégák,
    • szakmai fejlődés lehetősége.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a hr@bhc.hu címre várjuk 2022. május 7-ig.

    Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét arra, hogy az egészségügyi intézmények kizárólag oltással rendelkező kollégákat foglalkoztathatnak! Megértésüket köszönjük!

    Szeretne első kézből értesülni:

    • aktuális kedvezményes vizsgálatainkról
    • szakértőink prevenciós cikkeiről
    • feliratkozott pácienseink részére elérhető exkluzív tartalmakról
    • szakmai újdonságainkról?

    Iratkozzon fel hírlevelünkre most és május 31-ig 15% kedvezményt biztosítunk számos
    szakorvosi vizsgálatunk díjából! Feliratkozom!