• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu

    Tartalommarketing munkatárs

    A Budai Egészségközpont, Budapest vezető magánegészségügyi intézménye
    Tartalommarketing munkatársat keres.

    Feladatok:

    • külső- és belső kommunikációs feladatokban való aktív részvétel
    • online marketing kommunikációs csatornák (honlapok, blogok, social media) hatékony üzemeltetése, releváns tartalom előállítása,
    • beszámolók, interjúk készítése a külső és belső kommunikációs csatornákra
    • aktív részvétel az éves kommunikációs stratégia kidolgozásában,
    • digitális környezet fejlesztése, karbantartása,
    • kreatív kommunikáció fejlesztése,
    • külsős szövegírók munkájának koordinálása
    • sajtóügynökséggel való együttműködés sajtónyilatkozatok elkészítésében
    • tartalommarketing aktivitások elemzése, google analytics riportok készítése

    Az ideális jelölt:

    • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel bír,
    • mindig tele van új és kreatív ötletekkel, kerüli a középszerű megoldásokat,
    • precíz, képes a határidők betartására és betartatására,
    • képes egyszerre több feladat menedzselésére,
    • ismeri és a gyakorlatban is alkalmazz a SEO-t,
    • analitikus szemléletmódban, összefüggéseiben képes folyamatokat megérteni és menedzselni
    • az angol nyelvet társalgási szinten használja,
    • széles látókörű, nyitott, tájékozott, kulturált megjelenésű

    Előny:

    • egészségügyi és/vagy életmód újságírásban való tapasztalat,
    • magánegészségügyi piac ismerete,
    • második idegen nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag,
    • tisztességes foglalkoztatás, biztos munkahely,
    • valós értékteremtés lehetősége egy kreatív, összetartó, jó hangulatú csapatban

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megjelölésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk 2021. november 26-ig