• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu
    language enmagyar

    Ügyfélkapcsolati munkatárs

    Érdekel a magánegészségügy izgalmas világa?
    Számítunk Rád, ha empatikus, segítőkész és türelmes vagy, ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélettel, munka iránt alázattal rendelkezel. Jól viseled a stresszes helyzeteket, munkastílusodban a proaktivitás alapelem. Könnyen és gyorsan tanulsz, csapatban jól teljesítesz.

    Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához ügyfélkapcsolati munkatársként!

    Feladatok:

    • beérkező páciensek fogadása,
    • útbaigazítása, szűrések, rendelések koordinálása,
    • felvilágosítás a cég szolgáltatásairól, számlázás.

    Elvárások:

    • legalább középfokú végzettség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
    • magabiztos angol nyelvtudás (teszteljük)
    • derűs, magabiztos attitűd, kulturált megjelenés.

    Előny:

    • recepciós vagy egészségügyben szerzett tapasztalat,
    • egyéb idegen nyelv ismerete.

    Amit kínálunk:

    • biztos, bejelentett havi fizetés és béren kívüli juttatások,
    • kiváló munkakörülmények,
    • lendületes csapat,
    • hosszú távú munkalehetőség.

    Munkavégzés helyszíne: XII. kerületi telephelyeink

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az erzsebet.szantai@bhc.hu e-mail címre várjuk.