A Budai Egészségközpont Budapest meghatározó magánegészségügyi intézménye, mely teljes körű, személyre szabott szolgáltatásait megbízható, hiteles partnerként nyújtja ügyfelei számára.

English

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Érdekli a magánegészségügy izgalmas világa?
Számítunk Önre, ha empatikus, segítőkész és türelmes, ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélettel és munka iránt alázattal rendelkezik. Jól viseli a stresszes helyzeteket, munkastílusában a proaktivitás alapelem. Könnyen és gyorsan tanul, csapatban jól teljesít.

Csatlakozzon a Budai Egészségközpont csapatához ügyfélkapcsolati munkatársként!

Feladatok:

  • beérkező páciensek fogadása,
  • útbaigazítása, szűrések, rendelések koordinálása,
  • felvilágosítás a cég szolgáltatásairól, számlázás.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • magabiztos angol nyelvtudás (teszteljük)
  • derűs, magabiztos attitűd, kulturált megjelenés.

Előny:

  • recepciós vagy egészségügyben szerzett tapasztalat,
  • egyéb idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • biztos, bejelentett havi fizetés és béren kívüli juttatások,
  • kiváló munkakörülmények,
  • lendületes csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helyszíne: XII. kerületi telephelyeink

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az erzsebet.szantai@bhc.hu e-mail címre várjuk.