• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu

    Üzleti elemző

    Ön is úgy gondolja, hogy az adat az új olaj? Szívesen lenne Budapest vezető magánegészségügyi intézetének munkatársa? Érdeklik az adatból kiolvasható trendek és összefüggések?

    Csatlakozzon a Budai Egészségközpont csapatához Üzleti elemző pozícióban!

    Feladatok:

    • adatok értelmezése, elemzése, beállítások elvégzése,
    • honlap fejlesztés és support szinten egyaránt,
    • Google Analytics, Search console ismerete, kezelése,
    • lekérdezések megírása, futtatása,
    • adatbázis és a benne található adatok értelmezése,
    • SQL tárolt eljárások értelmezése és futtatása,
    • HTML szerkesztés.

    Elvárások:

    • Webfejlesztés területén szerzett jártasság,
    • API működési ismeretek,
    • SEO és SQL ismeretek,
    • haladó szintű Excel kezelési ismeretek,
    • rendszerben való gondolkodás,
    • megoldás-orientált attitüd,
    • angol nyelv magas szintű ismerete,
    • jó kommunikációs készség írásban, szóban,
    • tapasztalat fejlesztési projektek koordinációjában és tervezésében.

    Előny:

    • magánegészségügyben szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes bér, béren kívüli juttatások,
    • kiváló munkakörülmények,
    • lendületes csapat,
    • hosszú távú munkalehetőség.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az hr@bhc.hu e-mail címre várjuk 2022.12.20-ig.