• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu

    Diszpécser munkatárs

    Mindig szívesebben és jobban kommunikáltál telefonon, mint személyesen, szeretsz másoknak segíteni és nyugodt természeted van, nem jössz zavarba és nem okoz gondot egészségügyi kifejezések használata, szereted és élvezed a megszokott folyamatokat.

    Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához Diszpécser munkatársként!

    diszpi-keskeny

    Feladatok:

    • bejövő/kimenő hívások kezelése
    • időpont egyeztetés,
    • ügyfeleink kérdéseinek megválaszolása, felmerülő panaszok kezelése,
    • felvilágosítás a cég szolgáltatásairól.

    Elvárások:

    • legalább középfokú végzettség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
    • ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet,
    • magabiztos és kommunikációképes angol nyelvtudás,
    • derűs, magabiztos attitűd.

    Előny:

    • egészségügyi diszpécser vagy call center munkakörben szerzett tapasztalat,
    • egyéb idegen nyelv ismerete.

    Amit kínálunk:

    • biztos, bejelentett havi fizetés, béren kívüli juttatások,
    • kiváló munkakörülmények,
    • lendületes csapat,
    • hosszú távú munkalehetőség.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat a pozíció megjelölésével az erzsebet.szantai@bhc.hu e-mail címre várjuk.