2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Árlista
  • Kedvezmények
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Diszpécser munkatárs

    A Budai Egészségközpont hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 22 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatást megbízható partnerként ügyfelei számára.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Mindig szívesebben és jobban kommunikált telefonon, mint személyesen? Szeret másoknak segíteni és nyugodt természete van? Nem jön zavarba és nem okoz gondot egészségügyi kifejezések használata? Szereti és élvezi a megszokott folyamatokat?

    Csatlakozzon a Budai Egészségközpont csapatához diszpécser munkatársként!

    Feladatok:

    • bejövő/kimenő hívások kezelése,
    • időpont egyeztetés,
    • ügyfeleink kérdéseinek megválaszolása, felmerülő panaszok kezelése,
    • felvilágosítás a cég szolgáltatásairól.

    Elvárások:

    • legalább középfokú végzettség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
    • ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet,
    • magabiztos és kommunikációképes angol nyelvtudás,
    • derűs, magabiztos attitűd.

    Előny:

    • egészségügyi diszpécser vagy call center munkakörben szerzett tapasztalat,
    • egyéb idegen nyelv ismerete.

    Amit kínálunk:

    • alkalmazotti jogviszony,
    • biztos, bejelentett havi fizetés, egészségbiztosítás, cafeteria,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • kiváló munkakörülmények,
    • lendületes csapat.

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!