• Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-5200 | E-mail: info@bhc.hu
    language enmagyar

    Urológus szakorvos

    A Budai Egészségközpont 20 éve képviseli a minőségi magánegészségügyi szolgáltatást. A főváros három pontján biztosítunk rendelési lehetőséget közreműködőink számára. Orvos kollégáink munkáját kiválóan felszerelt rendelőkkel, jól felkészült asszisztens és adminisztrátor csapattal, segítőkész ügyfélszolgálattal támogatjuk.

    Csatlakozzon Budapest vezető magánegészségügyi intézményéhez urológus szakorvosi munkakörben.

    Feladat

    Szakorvosi feladatok ellátása menedzser szűrés keretén belül és szakorvosi vizsgálatok során.

    Elvárások

    • Szakorvosi végzettség
    • MOK tagság
    • Érvényes működési kártya
    • Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Empátia

    Előny

    • Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
    • Orvosszakmai angol nyelvtudás

    Amit kínálunk

    • Versenyképes bérezés
    • Rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony
    • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
    • Modern eszközökkel felszerelt rendelők
    • 21. századi munkakörülmények
    • Felkészült, segítőkész asszisztencia, adminisztrátorok
    • Válogatott ügyfélkör
    • Fejlődési lehetőség

    Pályakezdő, és külföldről hazatérő kollégák jelentkezését is várjuk!

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk.

    További információ: Malinkó Hajnalka HR igazgató 06 30 474 2270