2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Árlista
  • Kórházfejlesztés
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Műtőssegéd munkatárs

    Budai Egészségközpont

    A Budai Egészségközpont több mint két évtizede a magánegészségügyi piac kiemelkedő minőséget garantáló szereplője. Jelenleg is zajló, átfogó kórházfejlesztési projektünk célja egy olyan modern kórház létrehozása, amely orvosai és egészségügyi szakdolgozói számára inspiráló, fejlődési lehetőségeket kínáló szakmai műhelyként szolgál, a gyógyító tevékenységhez pedig világszínvonalú orvostechnológiai hátteret biztosít.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Szívesen szerezne tapasztalatot egy magas szakmai színvonalat garantáló, folyamatosan fejlődő, modern magánegészségügyi intézményben?

    Csatlakozzon a Budai Egészségközpont csapatához műtőssegéd munkatársként!

    Feladatok

    • járóbeteg szakellátás során 1 napos sebészeti beavatkozások segítése
    • betegelőkészítési és betegfektetési folyamatok alkalmazása a műtétek folyamán
    • gondoskodik a műtétek utáni berendezések szakszerű elrendezéséről
    • eszköz bekészítés a műtőkbe
    • sebészeti képerősítő kezelése
    • felel a műtő higiéniájáért

    Elvárások

    • műtőssegédi végzettség
    • érvényes működési engedély és kamarai tagság egészségügyi végzettség esetén
    • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
    • önmagával és munkájával szembeni igényesség
    • kiváló kommunikációs készség, páciensközpontú attitűd
    • empátia és szakmai elhivatottság
    • kulturált megjelenés

    Előny

    • magánegészségügyben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk

    • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
    • hétköznapi munkavégzés - nincsen ügyelet, hétvégi és ünnepnapi munkavégzés
    • modern munkakörnyezet
    • hosszú távú, biztos munkahely
    • betanulás biztosítása
    • befogadó csapatszellem

    Munkavégzés helyszíne: II. kerületi telephelyünk

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!