2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Árlista
  • Kórházfejlesztés
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Intenzív betegellátó szakápoló

    Budai Egészségközpont

    A Budai Egészségközpont több mint két évtizede a magánegészségügyi piac kiemelkedő minőséget garantáló szereplője. Jelenleg is zajló, átfogó kórházfejlesztési projektünk célja egy olyan modern kórház létrehozása, amely orvosai és egészségügyi szakdolgozói számára inspiráló, fejlődési lehetőségeket kínáló szakmai műhelyként szolgál, a gyógyító tevékenységhez pedig világszínvonalú orvostechnológiai hátteret biztosít.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Szívesen szerezne tapasztalatot egy magas szakmai színvonalat garantáló, folyamatosan fejlődő, modern magánegészségügyi intézményben?

    Csatlakozzon a Budai Egészségközpont csapatához intenzív betegellátó szakápoló munkatársként!

    Feladatok

    • intenzív betegellátás során felmerülő szakápolási és speciális szakápolási feladatok ellátása
    • aktív részvétel a különböző diagnosztikus és terápiás eljárások, valamint a speciális intenzív és életmentő beavatkozások során
    • kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése

    Elvárások

    • ápoló /legalább okj 54, 55/, intenzív szakápoló vagy diplomás ápoló végzettség
    • minimum 3 év intenzív osztályon szerzett tapasztalat
    • kiváló kommunikációs készség
    • betegcentrikus ápolói szemlélet

    Előny

    • ortopédiai, traumatológiai osztályon szerzett tapasztalat
    • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk

    • alkalmazotti jogviszony
    • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
    • színvonalas munkakörülmények
    • hosszú távú, stabil munkahely
    • támogató, összetartó csapat
    • teljes munkaidős foglalkoztatás, heti 40 órás munkaviszony
    • széles körű munkavállalói jólét programok

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!