Ortopédiai telefonos konzultáció
A telefonos ortopédiai konzultációt elsősorban azon pácienseink számára ajánljuk, akik már jártak ortopédiai vizsgálaton intézetünkben.
Az ortopédiai telefonos konzultáció időtartama 15 perc, amely során a pácienseink közvetlenül szakorvosainkkal kerülnek összeköttetésbe. A pácienseket előzetes egyeztetés alapján telefonos ügyfélszolgálatunk jegyzi elő. A megadott napon és időpontban tehát a páciensnek semmi más dolga nincs, mint fogadni a BEK szakorvosának hívását. A telefonos ortopédiai konzultáció része a receptfelírás is.
Kérjük külön. jelezze, ha nem e-receptet kíván felíratni.

Hogyan zajlik a telefonos konzultáció?
Tapasztalataink szerint kifejezetten előnyös a telefonos konzultáció akkor, ha személyes megjelenést, vizsgálatot követően készült laborleletekről, mintavételi eredményről vagy megkezdett terápiáról szükséges konzultálni, így kezelőorvosával tud egyeztetni, a megjelölt időben a forgalom és időkényszer okozta szorongás nélkül.
Szakorvosaink tanácsokkal látják el pácienseinket a következő tüneteik esetében: deréktáji panaszok alsó végtagi kisugárzással vagy anélkül, illetve nyak-vállövi panaszok felső végtagi kisugárzással vagy anélkül. Emellett segítséget nyújtanak háti gerincet érintő panaszok, csípő, térd, váll panaszok, rándulások, húzódások, túlterhelés miatti izom, ín, vagy ízületi panaszok esetén is. Amennyiben a páciens rendelkezik leletekkel és előzetesen beszkennelve elküldte azokat az orvosilelet@bhc.hu e-mail címre, a szakorvos ezekről is véleményt mond. Abban az esetben, ha a páciens már járt intézetünkben szakorvosaink a panasszal összefüggő korábbi dokumentációt is átnézik.
Fontos!
Nem javasolt a telefonos konzultáció friss sérülések esetén, ahol törés lehetősége felmerül és további képalkotó vizsgálat szükséges.
Ne kérjen telefonos konzultációt, hanem azonnal hívjon mentőt a következő esetekben:
- Mellkasi nyomás és szapora, kapkodó légzés vagy nehézlégzés esetén
- Szapora, kapkodó légzés vagy félrenyelés
- Erős, gyors szívdobogásérzéssel járó epizódok esetleg szédüléssel vagy ájulásszerű rosszullétekkel
- Abban az esetben, ha az egyik egyik oldali végtag elgyengül, beszédzavar, szájzug-aszimmetria kíséri vagy erős fejfájás és látászavar
- 23 mmol/l feletti vércukor esetén
- Eszméletvesztés, 210/120 Hgmm feletti vérnyomásértékek
- Erős vérzéssel járó sérülés vagy végtagdeformációval járó sérülés esetén
- Hirtelen fellépő alsó- vagy felső végtagi bénulás, illetve jelentős izomerőcsökkenés
- Széklet- vizelet tartási rendellenesség
Forduljon szakembereinkhez!
A tízszeres Superbrands-díjas Budai Egészségközpontban három helyszínen több mint 300 neves szakorvos magánrendelését keresheti fel mintegy 45 szakterületen. A személyre szabott ellátásról képzett, hosszú ideje együtt dolgozó szakembergárda gondoskodik. 22 év tapasztalatait és 400.000 ügyfelünk visszajelzéseit figyelembe véve folyamatosan azon dolgozunk, hogy a hozzánk fordulók számára igényeik és idejük tiszteletben tartásával a lehető leghatékonyabban szervezzük meg a gyógyító tevékenységet.

