• Árlista
  • Kedvezmények
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Foglalkozás-egészségügyi szakorvos vagy szakorvosjelölt állás

    A Budai Egészségközpont hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 21 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatásait megbízható partnerként ügyfelei számára. A főváros három pontján biztosítunk rendelési lehetőséget közreműködőink számára. Több mint 300 orvos kollégánk munkáját kiválóan felszerelt rendelőkkel, jól felkészült asszisztens és adminisztrátor csapattal, segítőkész ügyfélszolgálattal támogatjuk.

    Orvosok és asszisztensek

    Csatlakozzon Budapest vezető magánegészségügyi intézményéhez foglalkozás-egészségügyi szakorvosi munkakörben!

    Feladat

    • Foglalkozás-egészségügyi szűrővizsgálatok során szakorvosi feladatok ellátása

    Elvárások

    • Szakorvosi végzettség
    • MOK tagság
    • Érvényes működési kártya
    • Ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Empátia

    Akkreditált szakképzőhelyként foglalkozás-egészségügyi szakorvosjelöltek jelentkezését is várjuk!

    Előny

    • Magánegészségügyben szerzett tapasztalat
    • Orvos szakmai angol nyelvtudás

    Amit kínálunk

    • Versenyképes bérezés
    • Rugalmasan választható foglalkoztatási jogviszony
    • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
    • Modern eszközökkel felszerelt rendelők
    • 21. századi munkakörülmények
    • Felkészült, segítőkész asszisztencia, adminisztrátorok
    • Válogatott ügyfélkör
    • Fejlődési lehetőség
    • Foglalkozás-egészségügyi szakvizsga megszerzésére akkreditált szakképzőhely

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megnevezésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk.