2022-12-08 16:15 || 1.0.0
  • Árlista
  • Kórházfejlesztés
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Ügyeletes orvos állás

    Budai Egészségközpont

    A Budai Egészségközpont több mint két évtizede a magánegészségügyi piac kiemelkedő minőséget garantáló szereplője. Büszkék vagyunk orvos és szakdolgozó kollégáinkra, akik magas szintű szakmai tudással és betegközpontú szemlélettel végzik gyógyító tevékenységüket.

    Jelenleg is zajló, átfogó kórházfejlesztési projektünk célja egy olyan modern kórház létrehozása, amely orvosai számára inspiráló, fejlődési lehetőségeket kínáló szakmai műhelyként szolgál, hivatásuk gyakorlásához pedig világszínvonalú orvostechnológiai hátteret biztosít.

    Orvosaink számára a kiemelkedő bérezés mellett biztosítjuk modern diagnosztikai eszközparkunk használatát, a folyamatosan magas betegszámot és a színvonalas asszisztenciát.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Legyen Ön is a megújuló Budai Egészségközpont közösségének tagja!

    Küldje el jelentkezését ügyeletes orvos pozíciónkra!

    Feladatok

    • mátrix sebészeti osztály ügyeletes orvosi feladatainak ellátása

    Elvárások

    • orvos végzettség
    • érvényes működési kártya
    • ügyfélközpontú szolgáltatási szemlélet
    • jó kommunikációs készség
    • angol nyelvtudás

    Előny

    • rezidens képzésben való részvétel vagy szakvizsga megléte

    Amit kínálunk

    • kiemelt bérezés
    • hétköznapi vagy hétvégi ügyeleti idő
    • high-tech eszközökkel felszerelt, modern mátrix sebészeti osztály
    • standardizált folyamatok

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát, a pozíció megnevezésével kérjük, küldje el a Budai Egészségközpont humánerőforrás igazgatóságára!