• Árlista
  • Kedvezmények
  • Karrier
  • Telefon: (+36) 1 489-52-00 | E-mail: info@bhc.hu

    Egészségügyi ügyvitelszervező

    A Budai Egészségközpont hazánk egyik legnagyobb magánegészségügyi intézménye, amely 21 éve nyújt teljes körű, személyre szabott, minőségi szolgáltatásait megbízható partnerként ügyfelei számára.

    Hiszünk abban, hogy legértékesebb erőforrásunk a humán vagyonunk: munkatársaink és az általuk birtokolt tudás, tapasztalat. Új kollégáink összetartó, támogató, kiemelkedő lojalitású munkavállalói közösségre találnak nálunk.

    Csatlakozz a Budai Egészségközpont csapatához egészségügyi ügyvitelszervezőként!

    Feladatok:

    • közreműködők beléptetési folyamatának koordinálása,
    • hatósági engedélyeztetési eljárások, helyszíni szemlék előkészítése,
    • havi elszámolásban való aktív közreműködés,
    • folyamatos kapcsolattartás vállalkozókkal, társszervezetekkel, hivatalokkal,
    • EESZT-vel kapcsolatos adminisztrációban való aktív részvétel,
    • statisztikák, kimutatások készítése.

    Elvárások:

    • egészségügyi ügyvitelszervezői vagy egyéb felsőfokú egészségügyi végzettség,
    • egészségügyben szerzett tapasztalat,
    • Excel magabiztos használata,
    • precíz, pontos munkavégzés,
    • kiváló szervező és együttműködő készség.

    Előny:

    • egészségügyi finanszírozási, gazdasági, jogi ismeretek,
    • államigazgatási munkatapasztalat vagy intézményi struktúra ismerete.

    Amit kínálunk:

    • versenyképes juttatási csomag, korrekt foglalkoztatás
    • béren kívüli juttatások, privát egészségbiztosítás,
    • kötetlen munkarend, heti egy nap otthoni munkavégzés,
    • hosszú távú, biztos munkahely,
    • fejlődési lehetőség,

    A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, a pozíció megjelölésével a hr@bhc.hu e-mail címre várjuk 2022. szeptember 20-ig.